wtorek, 27 stycznia 2015

Marynarskie klimaty

3

Do lata jeszcze trochę czasu, jednak większość z nas tęskni za nim niemiłosiernie. Ja na pewno jestem jedną z tych osób. Nie lubię zimy. Mówię to z pełną świadomością, iż nie każdemu przypadnie moje wyznanie do gustu. Nie potrafię jeździć na nartach i raczej nigdy się nie nauczę. Przebyta kilka lat temu kontuzja kolana i stwierdzony stały ubytek na zdrowiu w związku z tym, powodują że zwyczajnie boję się nawet próbować. Poza tym naprawdę nie lubię śniegu i zimna.

Tęsknota za latem powoduje u mnie poszukiwania najróżniejszych inspiracji. Przodują klimaty marynarskie. Na pinterest.com mam utworzoną całą tablicę, gdzie zbieram wszystko co kojarzy mi się z tym nurtem - propozycje ubrań, biżuterii, wystroje wnętrz. TABLICA

W uwielbieniu dla marynarskich symboli nie jestem odosobniona. Wspiera mnie w tym jedna z najbliższych mi osób - Ania, która wymyśliła sobie w tym klimacie pokój dla swojego 4,5 letniego synka Kuby. W związku z tym poprosiła mnie o uszycie poszewek z motywami marynistycznymi. 

Zdjęcia robione już w pokoju Kuby, w pełnej inscenizacji :)


 Tą śliczną girlandę, która idealnie komponuje się z moimi poduszkami, uszyła CUDDLY.PL 


Poszewek uszyłam 8 sztuk, słownie: osiem sztuk :) Ale za dobrze by było, gdybym wszystkie pokazała od razu. Wszak dobre wrażenia czasem trzeba porcjować. To jak z tortem. Jeden kawałek jest pycha, a dwa pod rząd to już za dużo ;) 
Zatem na swój drugi kawałek marynarskiego tortu musicie jeszcze chwilkę poczekać ;)

Pozdrawiam, P.

3 komentarze:

  1. Super Patrycja:)

    OdpowiedzUsuń
  2. Też lubię ten klimat :) Ta poducha z łódką podoba mi się najbardziej!

    OdpowiedzUsuń